Akustické panely Grenamat v Moskvě

Akustické panely Grenamat v moskevském centru mládeže Planeta KVN

 

Moskevské centrum pro mládež Planeta KVN (Klub veselých a vynalézavých, rusky Клуб веселых и находчивых, odtud ruská zkratka KVN) je novou referencí pro naše akustické panely Grenamat.

Toto mládežnické centrum bude otevřeno po rozsáhlé rekonstrukci v bývalém multikině Havana jako dárek ruské vlády Klubu KVN k jeho 50tiletému výročí.

V průběhu rekonstrukce stavbu navštívili také ruský prezident V. Putin a starosta Moskvy S. Sobjanin, seznámili se s vybranými projekty na rekonstrukci fasády a se členy KVN debatovali o budoucím využití centra. V doprovodu vedoucího KVN, prezidenta televizní společnosti „АМиК“ A. Masljakova si prohlédli hlediště klubu, v němž se rekonstrukcí zvýší počet diváckých míst z 500 na 800. A právě do těchto prostor byly určeny akustické panely Grena. Účinně pohlcují, odrážejí nebo rozptylují zvuk a s jejich pomocí lze v uzavřeném interiéru dosáhnout požadované akustické kvality, zejména snížení doby dozvuku a zlepšení poslechových podmínek.

Panely jsou kombinovány z jednotlivých akustických prvků a materiálů, které v navržených sestavách tvoří vlastní interiérové obložení místností.

Tento projekt byl realizován naším partnerem - společností LLC Facade Shop.

Bývalé multikino Havana
Práce na nové fasádě
 Práce na nové fasádě
Prezident Putin (vpravo) a starosta Moskvy Sobjanin (vlevo) Prezident Putin na návštěvě KVN Prezident Putin na návštěvě KVN
Prezident Putin na návštěvě KVN Rekonstrukce Rekonstrukce
Rekonstrukce Rekonstrukce Rekonstrukce
Interiér Interiér Interiér
Interiér Interiér Interiér

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...