Kategorie sortimentu

Desky

 

Grenagloss - desky s vysokým leskem

Grenagloss jsou MDF desky jednostranně nebo oboustranně zalisované speciální akrylátovou či PVC folií s vysokým leskem, nebo PVC či PET folií s hlubokým matem.

 
 
 

Grenagloss veneer - dýhované desky s vysokým leskem

Ve spolupráci s naší sesterskou firmou Jan Ficek Dřevovýroba jsme pro vás připravili speciální dýhované MDF desky s akrylátovou povrchovou vrstvou ve vysokém lesku. Tyto desky kombinující zářivý lesk a přírodní dýhu dodají na luxusu každému interiéru!

 
     
 

Lustrolite - obkladové koupelnové panely

Lustrolite patří do vývojové řady technologických plastů a představuje špičkovou kvalitu extrudovaných dekorativních materiálů s povrchovou úpravou, které budou znamenat revoluci na trhu.

 
 
 

Splashback - obkladové kuchyňské panely

Splashback je technologicky špičkový, vysoce lesklý akrylátový panel, který má vzhled skla, ale oproti skleněným obkladům nemá žádná instalační omezení a nevyžaduje vysoké pořizovací náklady.

 
 
 

FFB - foliované desky

Jsou dřevotřískové desky povrchově upravené impregnovanou folií. Desky lze jednostranně nebo oboustranně povrchově upravovat nanesením folie či jiného vhodného materiálu - papír, tkanina, guma, koženka, plastová folie. Desky splňují hygienické požadavky a vyrábějí se v emisní třídě E1 s třídou hořlavosti C1. Foliované desky se používají v nábytkářském průmyslu, jako obklady stěn a stropů. Desky lze využít k výrobě dveří a zárubní - dodávky jednostranně foliovaných přířezů v mnoha dezénech.

 
     

 

Dýhované desky

Dýhované desky se používají na výrobu nábytkových korpusů a dílců a výrobu interiérových obkladových panelů. Základním materiálem je dřevotřísková deska (DTD), na kterou je nalisována dýhová sesazenka.

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop