Výstavy 2008

IBF 2008

Na 13. ročníku brněnských Stavebních veletrhů IBF 2008 jsme vám představili naprostou novinku ve své výrobě – dřevoplastový terasový profil Grenadeck. Unikátní terasový systém pro venkovní plochy je vhodný zejména na terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, do zahrad apod.

Tento terasový materiál lze s úspěchem použít také jako obložení domů, rošty do koupelen a saun nebo jako podlaha, např. do vinného sklípku. Terasová prkna Grenadeck jsou bezúdržbová, nepotřebují žádné nátěry ani speciální oleje. Velmi kvalitně nahrazují exotická dřeva, a přitom nemají žádné růstové defekty, jako suky nebo otvory po hmyzu. Terasy Grenadeck jsme vám předvedli ve 3 módních dezénech – hnědé, okrové a šedé.

Zároveň jsme vám předali informace o klasických deskových materiálech, tedy o protipožárních, nehořlavých a žáruvzdorných materiálech a deskách Grenamat, dřevotřískových deskách surových DTD, laminovaných LTD, foliovaných FFB, také s CPL folií, extrudovaných zárubňových profilech Grenalit a podlahových panelech.

 

tel.: +420 381 549 111
fax: +420 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
The best quality
products only
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...