Výstavy 2009

IBF 2009

Na 14. ročníku brněnských Stavebních veletrhů IBF 2009 jsme vás seznámili s novinkami ve výrobě terasového systému Grenadeck – zařadili jsme 2 nové barvy: červenohnědá imituje dřevo Massaranduba a oranžová dřevo Bilinga. Terasová prkna Grenadeck jsou k dispozici kromě standardního povrchu také s kartáčováním – takto broušená prkna připomínají dřevo.

Všechna kování, dosud jen v pozinku, nyní nabízíme i v nerezu. Zároveň jsme vám ukázali nový Clip 4, vhodný pro atypické terasové sestavy, např. pro parketovou skladbu. Naprostou novinkou je tzv. finish profil, jímž lze dokonale ukončit hlavně obloukové konstrukce kolem oválných bazénů apod.

Při této příležitosti jsme vám také představili novinky v oblasti požární bezpečnosti staveb - jednalo se o protipožární revizní dvířka s deskami Grenamat AL EI 30-90, protipožární podhled z desek Grenaboard pro ochranu stropu z trapézového plechu REI 60-120, dřevěné trámové konstrukce R 45-90, ocelové konstrukce R120 a betonové konstrukce REI 90-180, a v neposlední řadě i obklad kruhového ocelového sloupu REI 90.

Současně jsme vám předvedli foliované desky Grenagloss s vysokým leskem, vhodné na korpusy kuchyní, do koupelen, obývacích pokojů a dalších interiérů. Desky jednostranně i oboustranně zalisované jste si mohli prohlédnout v dezénech černá, bílá, červená, vanilka a čokoládová.

WOOD-TEC 2009

Vážená paní, vážený pane,
pokud jste nás osobně navštívili na říjnovém mezinárodním veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl WOOD-TEC 2009 v Brně, rádi bychom Vám chtěli touto cestou za Vaši návštěvu a projevený zájem o naše výrobky ještě jednou poděkovat. Vám, kteří jste na brněnský WOOD-TEC 2009 nezavítali, představujeme novinky ve stručné podobě:

  • kuchyňská dvířka ve vysokém lesku s akrylátovou folií high gloss: arctic, super arctic, carbon, čokoláda, rubín a vanilka
  • kuchyňská dvířka řady woodline: bambus, creme line, dub tabacco, eben, meranti světlé a meranti tmavé
  • 2 nové tvary kuchyňských dvířek: G 10 s rámečkem a G 38 s vlnkovou strukturou
  • 4 nové skleněné výplně do kuchyňských dvířek: master ray, california čirá/mléčná, pavé mat a uadi bílé
  • nehořlavé desky Grenamat AL s různými typy povrchových úprav
  • nehořlavé akustické panely a závěsné systémy
  • letošní jarní novinky ve výrobě terasového systému Grenadeck
  • MDF desky s vysokým leskem Grenagloss

 

 

 

 

tel.: +420 381 549 111
fax: +420 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
The best quality
products only
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...