GrenaART - vaše osobité ztvárnění nábytku

Digitální tisk na nábytková a kuchyňská dvířka je speciální technika, která umožňuje další zajímavé ztvárnění fóliovaných dvířek a posun v kombinaci barev či grafických tvarů v rámci jednoho dvířka.

Pro ten nejlepší výsledný efekt jsme pro tisk vybrali tvar dvířek G18 a 3 dekory podkladové fóliemat satin bílý (SBD), mat bílá káva (BKD) a mat krémová (KMD).

Celou kolekci, která vznikla ve spolupráci s naší art directorkou, architektkou Terezou Šaškovou, jsme nazvali GrenaART.

„Název nese myšlenku, kterou chceme kolekcí vyjádřit především – tedy, že umělcem se s námi může stát každý,“ uvádí Tereza. „Pečlivě vybranými motivy, které jsou rozděleny do šesti kategorií, chceme ukázat co nejširší škálu možností potisku a rozvinout tím kreativitu a fantazii zákazníka. Naše zákazníky podpoříme ale i ve výběru motivů vlastních, s kterými si můžou vytvořit opravdu unikátní interiér, jaký nebude mít nikdo jiný,“ dodává.

Vybírat můžete opravdu z jakýchkoliv dekorů a motivů. Kromě klasických kuchyňských dekorů, si na nábytková dvířka můžete nechat natisknout logo vaší firmy nebo předmět vašeho podnikání. Dětský pokojíček mohou zase dozdobit oblíbené kreslené postavičky či jiné dětské motivy. V naší kolekci naleznete jak tzv. celoplošné potisky, u kterých je podkladová fólie vidět jen na hranách dvířek, tak potisky, které celoplošné nejsou, tzn. fólie tvoří podklad motivu.

Potisk je fixován 2 - 3 vrstvami bezbarvého laku, čímž je zaručena jeho odolnost a stálost

GrenaART tak umožní osobité ztvárnění nábytku, aniž by se jednalo o nestálý laciný polep.

Věříme, že nová technika zaujme architekty, designéry i výrobce nábytku a povede k unikátnímu posunu v designu nábytku, kuchyní a interiérů.

Jak na to, se můžete inspirovat v našich šesti kategoriích:

 

 

STONE & TERRAZZO ORIENT
 
GEOMETRY FLORAL
ART & FUN KIDS
   

 

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop