Nehořlavé desky Grenamat v Permu

Nákupní centrum „Семья” v ruském Permu a náš Grenamat

 

Nákupní centrum Family Perm - ochrana ocele - Grenamat

„Семья“ je nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu, odtud název „Семья“ (v překladu rodina). V komplexu z roku 2004 mohou návštěvníci nakoupit obrovské množství zboží, včetně značkového, ve více než 100 prodejnách a buticích, navštívit lze taky hypermarket, obchod s běžnou technikou a elektronikou, restauraci, rychlé občerstvení, banku i pojišťovnu, dokonce kino se 7 sály. K dispozici je velké nadzemní a podzemní parkoviště.


Právě zde našly použití nehořlavé desky Grenamat AL pro ochranu ocelových konstrukcí. Ty je totiž třeba chránit tak, aby při případném požáru nedošlo ke zřícení staveb a k ohrožení života po nezbytnou dobu, ta je stanovena normou. Desky Grenamat AL jsou lehké a pevné s možností povrchových úprav laminátem, tenkostěnnou omítkou, barvou nebo přírodní dýhou a lze je připravit s konečnou povrchovou úpravou již před montáží.


Rozlohou je Perm třetí největší ruské město, po Moskvě a Petrohradu. Jde o přístav na řece Kama, na samém východě evropské části Ruské federace, poblíž pohoří Ural. Leží na Transsibiřské magistrále, nejdelší železniční trati světa.

Nákupní centrum Family Perm - ochrana ocele - Grenamat
Nákupní centrum Family Perm - ochrana ocele - Grenamat Nákupní centrum Family Perm - ochrana ocele - Grenamat Nákupní centrum Family Perm - ochrana ocele - Grenamat
Nákupní centrum Family Perm - ochrana ocele - Grenamat

 

 

Nákupní centrum Family Perm - Grenamat - výroba
Nákupní centrum Family Perm - Grenamat - výroba Nákupní centrum Family Perm - Grenamat - výroba Nákupní centrum Family Perm - Grenamat - výroba

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...