Kategorie sortimentu

Novinky 2020

Přehled novinek kuchyňských a nábytkových dvířek Grena DD pro rok 2020

Nechte si zasílat novinky rovnou do Vašeho e-mailu. Přihlaste se k jejich odběru.

1. Nové jemné pastelové dekory fóliovaných dvířek

Toužíte po harmonicky vyladěném interiéru? Líbí se vám jednoduchost, ale přesto máte pocit, že by vašemu bytu nějaká barva prospěla?

Zkuste zvolit jemné, nevtíravé odstíny – oživte své bydlení pastelovými barvami!

Pastelové barvy jsou trendem již po několik let. Není se čemu divit. Je prokázáno, že pastelové barvy dokáží pozitivně ovlivnit naši psychiku.

Ve spolupráci s naší Art directorkou, architektkou Terezou Šaškovou, jsme pro vás z naší nabídky fóliovaných a lakovaných dvířek pečlivě vybrali paletu pastelových odstínů, kterou jsme obohatili o 2 NOVÉ DEKORY - Mat rosé a Olivová.

Pastelové dekory fólií
Fóliovaná dvířka

Dekor Mat rosé byl zařazen do kategorie F2 a dekor Olivová do kategorie F1.

Pastelové odstíny barev RAL
Lakovaná dvířka

… a mnoho dalších. Lakovaná dvířka můžete vybírat ve více než 190-ti odstínech barev RAL.

 2. 14 nových tvarů s úchytkami

Vaše dva oblíbené typy úchytek NOVĚ vedle provedení nerez a hliník také v antracitové, bílé a černé barvě. T

vary s těmito úchytkami naleznete v kategorii Handy pod označením UA1, UA2, UB1, UB2, UC1, UC2 a v kategorii tvarů ve vysokém lesku Exclusive handy pod označením LA2, LB2 a LC2.

NOVÝ typ úchytky v provedení nerez, hliník a taktéž v barvách antracit, černá a bílá, která bude dostupná pro tvary řady Handy označené jako U64, U84, UA4, UB4 a UC4.

 

 

Barevné úchytky v kombinaci s nepřeberným množstvím dekorů fólií a odstínů barev RAL vám určitě přinesou mnohem více prostoru pro vaši kreativitu při navrhování vaší vysněné kuchyně, ložnice či jiných místností ať už v soukromých či veřejných prostorech.

3. Nová perla mezi dekory

A když už jsme u těch dekorů fólií, vybrali jsme pro vás zcela NOVÝ dekor inspirovaný luxusními perlovými šperky, které měla v oblibě třeba Jacqueline Kennedyová (manželka 35. prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho).

Nový dekor nazvaný Perleťová (PED) zařazený do cenové kategorie F2 vás určitě zaujme nejenom svou neobvyklou stříbřitě bílou barvou, která se stejně jako u perel mění podle světla a úhlu pohledu, ale především svou na dotek hedvábně sametovou strukturou.

4. Trendy se mění – dekory přichází i odchází

Vzhledem k designovým trendům v nábytku a také dostupnosti ze strany našich dodavatelů musí občas dojít také k vyřazení některých dekorů fólií.

V novém ceníku fóliovaných dvířek tak už od září nenajdete dekory Borovice sukatá (BOD), Zelené dřevo (ZDD), Javor (JVD), Třešeň (TRZ), Beton hrubý (BEH), Dub Alberta (DAD), Mat alabastr (ALA), Patina Calvados (PCD), Déšť černý (5DC), Ledovec (1LE), Lesklá červená (LRD), Dub šedý lesk (1DS), Fialová (1FI), Mat bílý (5MB) a Moka (1MO).

Vyřazen byl také dekor Calvados (CAD), který ale, vzhledem k jeho oblibě, nahradil dekor Calvados světlý (CVD).

5. Konec mřížkám

Od září vyřazujeme z nabídky výplní veškeré mřížky.

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop