Ochranné lišty

zabrání poškození dvířek okolo trouby

Jsou elegantní, nenápadné, nijak nenaruší celkový design kuchyně, a přitom jsou efektivním pomocníkem. Jsou-li nábytková dvířka opakovaně vystavena vyšší teplotě než 80 °C, může dojít k jejich částečnému poškození či odlepení folie. Nejvyšší riziko vlivu vysokých teplot na nábytek je v blízkosti vestavné trouby. Ideální prevencí je montáž ochranných lišt, které zabrání působení tepla z trouby na okolní dvířka.

 

Fungují skvěle a jsou neviditelné!

Jak je patrné na následujících obrázcích, ochranné lišty jsou při pohledu na kuchyň téměř neviditelné.
Obě fotografie zobrazují stejný detail - při zavřených dvířkách (vlevo) a při otevřených dvířkách (vpravo).

 

V ideálním případě doporučujeme provést montáž ochranných lišt ihned při instalaci nového spotřebiče. Je však možné opatřit spotřebič ochrannými lištami i později. Instalace nerezových lišt je velmi snadná. 

  • Boční ochranné lišty - vloží se na pravý i levý bok skříňky za troubu a společně s ní se přichytí vruty, které byly k tomu účelu s troubou dodány. Jsou ve tvaru písmene L a jsou dodávány vždy v páru. Mají rozměr 18 x 20 x 580 mm a tak se hodí pro každou vestavnou troubu s korpusy tl. 18 mm.
  • Spodní ochranná lišta - je určena pro skříňky šíře 60 cm - montuje se na dno skříňky pomocí vrutů, jež jsou součástí balení. Následně je možné instalovat vlastní spotřebič a případně boční ochranné lišty. Spodní lištu lze použít pro různé vestavné spotřebiče, jejichž přesah přes okraj skříňky činí 1 – 7 mm.

 

Ochranné lišty lze zakoupit samostatně na našem e-shopu:

nebo si je můžete přihodit k objednávce dvířek pomocí konfigurátorů www.nova-dvirka.cz, www.profi-dvirka.cz


Kompletní informace naleznete v produktovém listu.

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...