Ploty a oplocení

Vážení zákazníci, výrobní program WPC byl ukončen. 
Na našem e-shopu lze využít právě probíhajícího doprodeje.
Děkujeme za pochopení.


Údržba oplocení

Grena Ploty a oploceníPo dlouhé zimě konečně přichází jarní počasí, a je ten správný čas vyrazit ven. Ne jen tak někam na procházku, ale třeba na zahradu. Musíme dát do pořádku trávník, vytrhat plevel, připravit záhonky a v neposlední řadě se postarat o plot.

Pokud máte obyčejný plot s dřevěnými plotovkami, čeká vás ohromná spousta práce – oplocení musíte kompletně celé pořádně prohlédnout, poškozené části plotu vyměnit, zbrousit starý nátěr a nanést novou barvu, nejlépe opakovaně. A za pár let znovu, a znovu, a znovu…

Ploty a oplocení Grenafence

Grena - Ploty a oploceníNa toto všechno ale můžete s klidem zapomenout, když si pořídíte dřevoplastový plot Grenafence. Oplocení z tzv. umělého dřeva (dřevoplast z anglického WPC = Wood-plastic Composite) je takřka věčné, poměr 60% dřeva a 40% plastu (polypropylenu) zaručuje jeho doživotní funkčnost. Plotovky Grenafence nemusíte ošetřovat žádnými barvami ani laky, vlastně se o ně nemusíte vůbec starat, jsou prakticky bezúdržbové. WPC plotovky taky nemají žádné suky, otvory po hmyzu ani jiné růstové defekty a jsou ve srovnání se dřevem odolnější proti houbám i řasám. Na rozdíl od plastových plotovek vypadají dřevoplastové dílce daleko přirozeněji.

Ploty a oploceníOplocení Grenafence si můžete vybrat v dostatečně široké barevné škále (hnědá, písková, šedá, červenohnědá a oranžová), v několika délkách (0,6 m, 0,8 m, 1 m, 1,2 m, 1,6 m a 2 m) a ve třech zakončeních: rovné, zkosené a do oblouku. Plotovky mají buď klasický hladký povrch, tzv. standard, nebo kartáčovaný, zbroušený, tedy zbavený příliš umělého dojmu.

Plota a oplocení - grena.czDřevoplastové ploty a oplocení Grenafence je dokonalou variantou pro zahrádkáře perfekcionistu, který chce mít pěkný plot, ale nechce na něm trávit hodiny a hodiny s brusným papírem v jedné a štětcem v druhé ruce.

Oplocení Grenafence – řešení pro každou zahradu!

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...