Údržba, ošetření

  S panely Splashback je čištění jednoduché. Nejlepších výsledků dosáhnete pomocí měkkého hadříku z mikrovlákna nebo jelenice s teplou vodou a neabrazivním mýdlem nebo běžným čistícím prostředkem používaným v domácnosti. Dokonce i tuk nebo olej se může snadno odstranit pomocí petroleje.

Splashback je interní, vysoce hygienický a nepodporuje růst bakterií nebo jejich přenos. Stejně jako u všech dekorativních ploch s vysokým leskem,neleštěte povrch nasucho.

Vyhněte se používání papírových utěrek. Kartáče, škrabky nebo drátěnky na nádobí by neměly být používány vůbec.

Jelikož je Splashback navrhnut jako komfortní (uživatelsky příjemný) a ekologicky nezávadný, vytvořili jsme povrch, který nevyžaduje silné chemikálie a velké úsilí při čištění.

Menší škrábance a oděrky lze snadno ručně odstranit vybranými tekutými leštidly a měkkými leštícími tkaninami. Při každém průměrném poškození může být původní vysoce lesklý povrch zcela obnoven pomocí velmi jemného mokrého a suchého brusného papíru, a to ručně nebo v případě nutnosti strojově. S minimálním úsilím tak bude mít Splashback i nadále trvale vysoce lesklý povrch.

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...