Úvod

Splashback je technologicky špičkový, vysoce lesklý akrylátový panel, který má vzhled skla, ale oproti skleněným obkladům nemá žádná instalační omezení a nevyžaduje vysoké pořizovací náklady.

Splashback přichází s řadou luxusních barev a díky tomu, že je vyroben z unikátních polymerů, panely nepraskají, neprohýbají se, netříští se a neznečišťují se ani nedeformují běžnými domácími či komerčními činnostmi.

Panely Splashback mohou být upravovány a řezány přímo na místě při instalaci, což umožňuje montáž na míru a přesné umístění výřezů pro elektřinu a vodu. 25 krát odolnější proti nárazu než skleněné obklady.

Panely Splashback představují zároveň snadnou údržbu. Není potřeba kupovat speciální čistící prostředky, stačí obyčejný jemný čistící prostředek spolu s měkkým hadříkem.

Splashback je určen pouze pro svislé plochy v interiérech.

Splashback je navržen tak, aby měl minimální dopad na životní prostředí.
Splashback se skládá poueze z uhlíku, vodíku a kyslíku, je 100% recyklovatelný při recyklaci spotřebovává pouze kolem 10% původní energie - na rozdíl od skla, které při recyklaci vyžaduje více jak 60% původní energie.
Splashback je kompletně vyráběn pod systémem EGR environmentálního managmentu, který byl nezávisle akreditován podle normy ISO14001.
Při výrobě Splashbacku se neuvolňují žádné škodlivé emise do ovzduší, půdy nebo vody.

Poskytujeme záruku 10 let na odolnost vůči UV záření.
Panely Splashback se neotlučou a neoprýskají jako barva, vinyl nebo dřevo.Barva panelu není pouze nastříkána na povrchu, ale je přímo zapuštěna do panelu.

Drobné škrábance lze snadno opravit.

Díky svému elegantnímu a modernímu provedení je Splashback jednoduchým a cenově přijatelným řešením, jak vytvořit nový luxusní vzhled.

Standardní nabídka provedení: 650 x 3150 mm

 

Splashback by neměl být používán pro následující aplikace:

  • vodorovné plochy
  • v exteriérech
  • sprchové kouty (pro tyto účely jsou určeny panely Lustrolite)
  • za plynové varné desky (lze použít za elektrické varné desky při dodržení min. vzdálenosti 50 mm)
     


tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop