Vlastnosti

Vážení zákazníci, výrobní program WPC byl ukončen. 
Na našem e-shopu lze využít právě probíhajícího doprodeje.
Děkujeme za pochopení.


Květinové truhlíky jsou vyrobené z dřevoplastové směsi jako podlahový profil Grenadeck určený pro terasy, podlahový profil Grenadeck Easy určený pro malé plochy, konstrukční hranol Grenacon určený pod terasy a Finish profil, který je určen k obložení stran terasy.

Jedná se o dřevoplastovou směs, která obsahuje: 60% dřevěného podílu a 40% polypropylenu
U květinových truhlíků se není třeba obávat montáže. Dodáváme je již smontované s bronzovou vložkou z pozinkované oceli. Materiál květinových truhlíků je probarven ve hmotě, tzn. že při poškození plochy či poškrábání se zobrazí stále stejný a celistvý barevný tón.

Květinové truhlíky podléhají přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu) – díky přítomnosti pilin barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnné. Tento efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva.

Přírodním působením může dojít ke zdrsnění plochy květinových truhlíků.
Květinové truhlíky z profilu Grenadeck jsou 100% recyklovatelné. Nevyrábí se z tropického dřeva, ale ze stále se obnovujících přírodních zdrojů (kultivované jehličnaté zásoby). Podléhají předpisům o dřevu a jsou zařazeny do kategorie AII. Zbytky květinových truhlíků z profilu Grenadeck doporučujeme likvidovat jako neskladný odpad nebo je dát do sběrných dvorů. Ekologický závazek společnosti GRENA, a.s.: pokud budou květinové truhlíky bez kovu, přijmeme je zpět k recyklaci.

Květinové truhlíky z Grenadeck profilu mají mimořádně dlouhou životnost -Grenadeck obsahuje polypropylen šetrný k životnímu prostředí.

Květinové truhlíky Grenadeck se vyrábí v:

  • pěti barevných odstínech – červenohnědé, hnědé, oranžové, šedé a pískové.
  • v provedení - strana terasso
  • v povrchové úpravě - nekartáčované (standard)

Profil Grenadeck je bez vad - nemá žádné růstové defekty, jako suky, otvory po hmyzu apod. Velmi kvalitně nahrazuje exotické dřevo. Při změně extrémních situací (trvající mráz do -20st.° – dlouhotrvající obleva - znovu mráz) dosahuje Grenadeck stejných hodnot a změn jako masivní dřevo.

Profil Grenadeck je vůči povětrnostním vlivům odolnější než dřevěné, možnost napadení dřevokaznými houbami je podstatně menší než u dřevěných.

Profil Grenadeck je bez hrubých třísek a trhlin, neštěpí se a nekroutí.
Bezúdržbové profily Grenadeck není třeba upravovat nátěrem ani speciálním olejem, náklady na konzervaci jsou nulové.

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...