Výstavy 2010

IBF 2010

Na 15. ročníku brněnských Stavebních veletrhů IBF 2010 jsme vás seznámili s aktualitami ve výrobě terasového systému Grenadeck. Zařadili jsme plotovky – plné profily Grenafence v 5 dezénech (hnědá, písková, šedá, červenohnědá, oranžová), ve 3 zakončeních – rovné, kulaté a zkosené.

Nabídli jsme vám nové nerezové kování s clipem 5, vhodné pro velmi elegantní ukončení terasy. Zároveň jsme vám ukázali terasovou sestavu Grenadeck Easy, určenou pro balkony a malé plochy, kterou si můžete objednat v dezénech červenohnědá a písková, s povrchem lesklým i kartáčovaným. Montáž této „skládačky“ je opravdu velmi EASY – tedy snadná! Zcela jistě Vaši zahradu zkrášlí květinové truhlíky obložené profily Grenadeck, vybrat si můžete ze tří nejobvyklejších rozměrů. Naprostou novinkou byla nabídka kompletu LED osvětlení - vaši terasu tak v letních večerech zahalí luxusně pohodová atmosféra…

Při této příležitosti jsme vám také představili novinky v oblasti požární bezpečnosti staveb:

  • potrubí pro odvod tepla a kouře EI 30 multi a EI 60 multi, z desek Grenamat
  • protipožární revizní dvířka
  • protipožární podhled z desek Grenaboard REI 60-120
  • protipožární obklad kruhového ocelového sloupu REI 90

Předvedli jsme vám 2 nové dezény foliovaných desek Grenagloss s vysokým leskem – loňskou škálu černá, bílá, červená, vanilka a čokoládová rozšířily novinky stříbrná a champagne. Tyto jednostranně i oboustranně zalisované desky jsou vhodné na korpusy kuchyní, do koupelen, obývacích pokojů a dalších interiérů.

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...