Výstavy 2011

IBF 2011

Na 16. ročníku Stavebních veletrhů IBF 2011 jsme vám představili novinku roku 2011 ve výrobě WPC (dřevoplastových) produktů - kompletní plotový systém Grenafence. Ukázali jsme vám montáž plotovek přímo na ocelový „L“ nosník pomocí vratových šroubů nebo na konstrukční hranol Grenacon nerezovými vruty. Zároveň jsme vám předvedli další nápadité využití našich WPC prken – jednoduchý vodorovný plot z terasových profilů Grenadeck vložených do „U“ profilu. Samozřejmě nechyběla miniterasa Grenadeck Easy představující nejvhodnější řešení pro balkony a jiné malé plochy.

Současně jsme vás seznámili s různými aplikacemi v oblasti požární bezpečnosti staveb:

  • potrubí pro odvod tepla a kouře EI 30 multi a EI 60 multi, z desek Grenamat
  • protipožární revizní dvířka
  • protipožární podhled z desek Grenaboard REI 60-120
  • protipožární obklad kruhového ocelového sloupu REI 90
  • akustické nehořlavé panely včetně závěsných systémů

Také jste si mohli prohlédnout desky s vysokým leskem Grenagloss v módních dezénech černá, bílá, červená, vanilka, čokoláda, stříbrná a champagne. Tyto jednostranně i oboustranně zalisované desky jsou vhodné na korpusy kuchyní, do koupelen, obývacích pokojů a dalších interiérů.

     

 

WOOD-TEC 2011

Na Mezinárodním veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl WOOD-TEC 2011 jsme vám představili naše letošní novinky, dovolte menší rekapitulaci:
Především to byly nové dezény desek Grenagloss, vhodné na svislé interiérové plochy - do kuchyní, koupelen, na obklady stěn, vestavěné skříně apod. Prohlédnout jste si mohli nové vysoké lesky - déšť bílý, déšť černý, grafit metal, maroon, moka, ledovec, fialovou a nové hluboké maty - mat černý a mat bílý.
Tyto nové dezény lze použít, vyjma grafitu metalu, také na kuchyňská dvířka. Jejich nabídku rozšiřují ještě 3 další novinkové dezény – bříza saw, ořech saw a lesklé meranti. Dvířka si dnes můžete vybírat z nepřeberného počtu kombinací 23 tvarů a 70 dezénů.
Předvedli jsme vám i náš dřevoplast - terasu Grenadeck a plot Grenafence. Výrobky z dřevoplastu (WPC) se maximálně hodí pro venkovní použití, spojují v sobě totiž ty nejlepší vlastnosti dřeva a plastu.

WOOD-TEC 2011 WOOD-TEC 2011 WOOD-TEC 2011 WOOD-TEC 2011 WOOD-TEC 2011

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...