Výstavy 2012

IBF 2012

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na 17. ročníku Stavebních veletrhů IBF 2012.
Pokud jste nestihli navštívit tradiční brněnský veletrh, dovolte, abychom vás seznámili s našimi prezentovanými výrobky.
Představili jsme desky ve vysokém lesku a hlubokém matu Grenagloss – tyto jednostranně i oboustranně zalisované desky jsou vhodné na korpusy kuchyní, do koupelen, obývacích pokojů a dalších interiérů, na obklady stěn a vestavěné skříně.
Současně jsme vám ukázali různé aplikace v oblasti požární bezpečnosti staveb a akustické nehořlavé panely, vhodné pro obklady únikových cest, do shromažďovacích prostorů a pochopitelně také do interiérů.
Prohlédnout jste si mohli také několik příkladů plotového systému Grenafence a terasu Grenadeck. Výchozí materiál WPC (dřevoplast), známý také jako „umělé dřevo“, je pro exteriérové použití naprosto dokonalý díky svým unikátním vlastnostem – vůči povětrnostním vlivům je odolnější než dřevo, je bezúdržbový, nemusí se konzervovat a má mimořádně dlouhou životnost. Jedná se o vysoce kvalitní náhradu za dřevo, nemá totiž žádné růstové defekty jako suky nebo otvory po hmyzu. Skvěle v sobě spojuje nejlepší kvality dřeva a plastu.

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...