Výstavy 2016

Progetto Fuoco 2016

Ve dnech 24.2. – 28.2.2016 proběhl v italské Veroně už 10. ročník mezinárodního veletrhu zaměřeného na výrobky a materiály pro ekologické vytápění Progetto Fuoco 2016. My jsme tam samozřejmě ani tentokrát nechyběli!
Žáruvzdorné a izolační desky, tvarové dílce pro izolaci krbů, kamen, pecí a krbových vložek, izolační desky pro stavbu krbových obestaveb, nehořlavé desky pro stavbu komínových průduchů – to byly stěžejní produkty naší expozice. Velký zájem vzbuzovala naše poslední novinka Grenalight – zdravotně nezávadná lehká izolační deska. Spolu s konstrukční izolační deskou Grenaisol jsme tak představili novou generaci stavebních a izolačních materiálů – zdravotně nezávadné, bez obsahu azbestu, ekologické a přírodní.
Nejvíce návštěv bylo pochopitelně z pořádající Itálie, tradičními byli hosté ze Španělska, Francie, Rakouska a Německa. Naši prezentaci si prohlédli také specialisté ze zemí bývalého SSSR – Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Moldávie, Gruzie a dalších. Výjimkou nebyli ani odborníci ze severských států – Dánska, Finska, Švédska. Exoticky působili návštěvníci z Argentiny, Mexika, Kanady, Nového Zélandu či Japonska.
Zájem o naše žáruvzdorné materiály byl obrovský, rýsují se nadějné zakázky i široká spolupráce.


Naše Arrivederci platí i pro rok 2018!

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...