Výstavy 2017

Naše společnost GRENA, a.s. se již podruhé zúčastnila nejvýznamnějšího mezinárodního veletrhu v oblasti vzduchotechniky, energeticky úsporného vytápění, koupelnového designu a obnovitelných zdrojů energie ISH 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem, který se konal ve dnech 14. – 18. 3. 2017. Stejně jako tomu bylo v roce 2015, stánek naší firmy byl umístěn v hale 9.2 zaměřené na vytápění, v sekci stavebních a energetických technologií.

Cílem expozice bylo představit se jako tradiční firma zaměřující se na výrobu nehořlavých a 100% zdravotně nezávadných desek a také ukázka našich výrobků. Díky skvělé práci technologického a výzkumného týmu jsme se mohli na svém stánku pochlubit novinkou žáruvzdorné izolační desky Grenamat AS v jedinečné objemové hmotnosti 1050 kg/m3.

Hlavním lákadlem expozice byla tedy deska Grenamat AS ve všech objemových hmotnostech, která je navržena pro vysokoteplotní konstrukce do topeniště do teploty až 1200 °C. Mezi další lákadla patřila jednoznačně konstrukční izolační deska Grenaisol pro krbové obestavby, spolu s lehkou izolační deskou Grenalight. Veškeré naše desky vzbudily velký zájem u našich distributorů, potencionálních zákazníků i konkurence.

Naše expozice opět přilákala spoustu návštěvníků z celého světa – celkem ze 46 zemí včetně Nového Zélandu, Brazílie, Jižní Korey, Japonska či Íránu. Naše představené produkty a vhodně zvolený design stánku vzbudili velmi pozitivní ohlas.

Rádi bychom poděkovali všem zájemcům o naše produkty, stávajícím i potenciálním obchodním partnerům za strávený čas na našem stánku a těšíme se na další setkání a spolupráci.

 

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...