Výstavy 2019

ISH 2019

S naší divizí vermikulitových desek Grenamat jsme se ve dnech 11. – 15. března 2019 opět zúčastnili předního světového veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem, který jednoznačně udává trendy pro moderní koupelnový design, vytápění, klimatizace a různé inteligentní domácí energetické a vodo-hospodárné systémy.

Do frankfurtského veletržního centra, které se rozrostlo o nově vybudovanou halu, zavítalo kolem 190 000 návštěvníků ze 161 zemí světa a své výrobky zde poprvé představilo 2 522 vystavovatelů z 57 zemí, včetně nás.

Stánek Greny byl umístěn v hale 9.2 zaměřené na vytápění, kde vystavovali výrobci krbů, kotlů a kamen zvučných jmen, z nichž mnozí jsou i našimi zákazníky.

Naši zástupci na veletrhu prezentovali hlavně řadu vermikulitových desek Grenalight, Grenatherm, nový koncept desky Grenaisol s rámečkem a různé možnosti objemových hmotností a tvarů Grenamatu AS. Návštěvníci měli zájem ale i o další naše vermikulitové produkty, především Grenamat HTI a o doplňkový sortiment Grenacoat a Klebepaste, který uzavírá naši komplexní řadu výrobků pro krbové obestavby.

Během 5 dnů strávených na veletrhu jsme na stánku absolvovali celkem 125 obchodních jednání, jak s novými či potencionálními zákazníky, tak i s těmi stávajícími, se kterými jsme mohli pohovořit o tom, jak jsou s našimi produkty spokojeni, popřípadě jaké změny či servis by z naší strany uvítali. Uskutečnila se i řadu podnětných rozhovorů týkajících se různých možností využití vermikulitu a našich produktů.

V souhrnu všech dní jsme se sešli se zákazníky z 35 různých zemí. Nejvíce z nich pocházelo z Německa, Itálie, Turecka a Polska. Statistiky ISH pak uvádějí, že návštěvníci veletrhu pocházeli nejčastěji z Číny, Itálie, Nizozemí, Francie, Švýcarska, Anglie, Polska, Belgie, Rakouska a České republiky.

Během výstavy jsme se i my snažili navštívit řadu expozic a zjistit, jaké jsou nové trendy a technologie ve vytápění, a samozřejmě si obhlédnout konkurenci či potencionální zákazníky. Z veletrhu ISH 2019 jsme si tak odvezli nejenom kontakty na nové zákazníky a zpětnou vazbu od těch stávajících, ale i řadu zajímavých informací, nápadů a podnětných inspirací, které zužitkujeme na dalších výstavách.

 

 

 

 

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...