Výstavy 2022

Progetto Fuoco 2022 – Světová výstava, která se točí okolo ohně.

 

Ve dnech 4. 5. – 7. 5. 2022 se 8 výstavních hal na výstavišti Fiera Verona (Itálie) zaplnilo vystavovateli a návštěvníky z celého světa. Konal se totiž veletrh Progetto Fuco zaměřený na vytápění a Grena, a.s. byla u toho.

Přes 800 výrobců a distributorů dřevěných pelet, kotlů na biomasu, krbů, sporáků a jiných topných zařízení či komponentů a příslušenství pro kamnáře a výrobu topných zařízení, prezentovalo portfolio svých produktů na ploše o rozloze bezmála 125 000 m2.

Grena, a.s. přivezla do Itálie prezentovat své nehořlavé vermikulitové materiály Grenamat - především materiály Grenaisol pro krbové obestavby včetně systému pro finální povrchovou úpravu Grenacoat, desky a tvarové dílce Grenamat AS pro vnitřky topných zařízení i další možnosti aplikací nehořlavých vermikulitových desek.

Po dlouhé „covidové“ pauze, řadě restrikcí a celkovém utlumení veletržního světa byly přece jenom drobné obavy, jak bude výstava probíhat. Avšak již v prvních dnech se výstavní haly zaplnily davy návštěvníků a stánek naší „grenamatí“ divize byl často doslova až v obležení nejenom našimi stávajícími partnery, ale i novými zájemci o spolupráci. Se zájmem jsme si s návštěvníky nejenom z Itálie, ale i dalších konců světa, popovídali o možnostech výroby různých tvarových dílců či desek s různými typy vzorů, o povrchových úpravách, objemových hmotnostech i o možnostech dalších aplikací vermikulitu.

Veletrh Progetto Fuoco v italské Veroně navštívilo přes 60 000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Byly to náročné 4 dny, ale jsme moc rádi, že jsme se opět mohli setkat se svými stávajícími i potencionálními zákazníky takříkajíc tváří v tvář.

Všem, kteří zavítali na náš stánek děkujeme za návštěvu a příjemně strávené chvíle.

 

tel.: 381 549 111
fax: 381 581 071
e-mail: grena@grena.cz
pouze výrobky
se špičkovou kvalitou
sp cz en ru Latinoamérica Latinoamérica Netherlands Turkey Lithuania Poland Italy Austria Hungary Ukraine Germany Swiss
Kuchyňská dvířka E-shop
...